...
netArnica - Vaša mreža zdravja
0,00  0

Košarica

V košarici ni izdelkov.

0,00  0

Košarica

V košarici ni izdelkov.

-20%


Prihranite

Avène Tolerance Hydra 10 vlažilni fluid za dolgotrajno 48h vlaženje. Visoka toleranca, s 100% naravno formulo. Izdelek je brez konzervansov in dišav.

 

Kupite in prejmite 18 točk!
Brezplačna dostava
pri naročilu nad 50 €
100% varen nakup
vrnemo kupnino
080 44 55
Podpora ob nakupu
Vrednostni boni
za vsako priložnost

Opis

Avène Tolerance Hydra 10 vlažilni fluid za dolgotrajno 48h vlaženje. Visoka toleranca, s 100% naravno formulo. Izdelek je brez konzervansov in dišav. Pomaga izboljšati naravno vlažnost kože in vrača koži občutek ugodja. Ščiti naravno ravnovesje mikrobioma kože, zahvaljujoč sestavinam, ki posnemajo sestavo kože.

Delovanje:

Vsebuje hialuronsko kislino in glicerol, ki s termalno izvirsko vodo Avene kožo 48h vlažijo.

Način uporabe:

Nanesite zjutaj in zvečer na kožo obraza, vratu in predela okoli oči.

Indikacije:

Za normalno do mešano zelo občutljivo izsušeno kožo odraslih, otrok in doječkov, že od 1.meseca dalje.

Kontraindikacije:

Samo za zunanjo uporabo. Izogibajte se stiku z očmi.

 

 

Sestavine

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. MYRISTYL ALCOHOL. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL POWDER (CITRUS LIMON PEEL POWDER). DIUTAN GUM. MYRISTYL GLUCOSIDE. SCLEROTIUM GUM. SODIUM HYALURONATE

Proizvajalec

Laboratoires Pierre Fabre je francosko multinacionalno podjetje, ki proizvaja farmacevtske izdelke in dermatološko kozmetiko. Podjetje je bilo ustanovljeno leta 1962 in je prisotno v več kot 130 državah ter zaposluje več kot 10.000 ljudi. Poslanstvo podjetja ponazarjajo besede ustanovitelja g. Pierre Fabra: »Zdravila in oskrbo jutrišnjega dne razvijamo z neizčrpnimi viri naše domišljije«. Osrčje dermatološke kozmetike Avène predstavlja Avène termalna izvirska voda, ki se nahaja v vseh izdelkih Avène. Že leta 1743 so odkrili njene pomirjujoče, nedražeče in blagodejno delovanje na kožo in v zdravilišču pri mestecu Avène začeli zdraviti prve bolnike z boleznimi kože. Leta 1871 so v Združenih državah Amerike odkrili blagodejno delovanje Avène termalne izvirske vode in pričeli v Francijo pošiljati bolnike z opeklinami, žrtve velikega požara v Chicagu. Na osnovi več kot 200-letne tradicije je začel leta 1990 delovati Dermatološki laboratorij Avène, del skupine Pierre Fabre Laboratories. Izdelki tega laboratorija so narejeni po strogih farmacevtskih standardih in preizkušeni v številnih kliničnih raziskavah.

Prijavite se na novice

Bodite na tekočem z našimi najnovejšimi ponudbami in novicami! Naročite se na naše e-novice tako, da spodaj vpišete svoj e-poštni naslov. Prejemajte ekskluzivne novosti in promocijske ponudbe neposredno v svoj e-poštni nabiralnik. Nikoli ne zamudite akcijskih ponudb!
Strinjam se s pogoji pravilnika*
netArnica.si je specializirana spletna prodajalna poslovnega subjekta Vilindar d.o.o., ki je pri Javni agenciji za zdravila in medicinske pripomočke (JAZMP) vpisan v register specializiranih prodajaln, ki opravljajo promet z medicinskimi pripomočki na drobno.
VILINDAR, spletna prodaja, d.o.o.
Komenskega ulica 40, 1000 Ljubljana
080 44 55
info@netarnica.si

E-novice

Strinjam se s pogoji pravilnika*
Prijavite se na e-novičke in prejemali boste informacije o novostih, ekskluzivnih ponudbah in posebnih dogodkih.